Kokios yra futbolo komandos, laimėjusios tarptautinius titulus

Futbolą, kaip ir bet kurį kitą sportą, reguliuoja aukščiausios klasės organizacija FIFA. Šis organas yra tas, kuris reglamentuoja visus oficialius konkursus tiek nacionalinėse komandose, tiek kiekvienoje šalyje priklausančiuose sporto klubuose. Kalbėdamas apie tarptautinius titulus, visi žaidėjai svajoja visuomet laimėti Čempionų lygą, kuri yra prestižiškiausia Europos trofėjaus, bet ne tik šis čempionatas. Pietų Amerikoje „Conmebol“ (Pietų Amerikos UEFA) organizuoja „ Copa Libertadores“ ir „Copa Sudamericana“ .

Pastaraisiais metais daugelis istorinių komandų, tokių kaip FC Barcelona, ​​„Real Madrid“ ir „AC Milan“, pasiūlė šiuos trofėjus. Tačiau ne tik yra Europos komandos, bet ir Argentinos Boca Juniors. Šiame straipsnyje mes, remiantis oficialiąja statistika , paaiškiname, kurios komandos yra turinčios labiausiai tarptautinius įrašus.

Galbūt jus domina: Kokios komandos laimėjo Čempionus ir kiek kartų

AC Milan - 18 pavadinimų

Istorinis Italijos klubas „AC Milan“ per pastaruosius 20 metų laimėjo daugumą šių titulų, vadovaudamasis tokiais treneriais kaip „Arrigo Sacchi“, „Fabio Capelli“ ir „Carlo Ancelotti“. Tačiau žaidėjai taip pat nusipelno būti pavadinti, pavyzdžiui, olandų Van Basten, Gullit ir Rijjkaard, Brazilijos Kaká, Ukrainos Ševčenka ir, žinoma, Italai Maldini, Baresi ir Pirlo.

Antraštėse laimėjo 7 čempionų lygos, iš kurių 5 iš 1989 m. Buvo gautos 2007 m. Tačiau įdomu, kad Milanas niekada nugalėjo UEFA taurę, dabar žinomą kaip Europos lyga.

Boca Juniors - 17 pavadinimų

„Boca Juniors“, Argentinos „Boca“ kaimynystės komanda Buenos Airėse, yra Lotynų Amerikos klubas, turintis daugiausiai tarptautinių titulų. Sena žaidėjų komanda, kaip Maradona ar Riquelme, yra institucija tiek Argentinoje, tiek Pietų Amerikoje.

Italijos imigrantų iš Genujos įkūrė „ Boca Juniors“ laimėjo 17 titulų : 3 tarpkontinentinius taškus, 6 „Libertadores“ taurės, 2 Pietų Amerikos taurėlius, 1 super taurę, 4 puodelius ir 1 „Super Cup“ taurę.

Nepriklausoma - 16 pavadinimų

Kitas klubas Buenos Airėse, kuris nėra upės plokštė - Boca istorinis konkurentas, bet Independiente, yra trečias pagal šią klasę. Ši komanda pasiekė 7 „Copa Libertadores“ savo istorijoje, paskutinį kartą 2009 m., Kai ji buvo Barselona, ​​kuri ją nugalėjo „Club World Cup“ finaliniame finale, anksčiau vadinamame „International Super Cup“.

„Real Madrid“ - 15 pavadinimų

„Real Madrid“, turinti 9 čempionų čempionų lygos (arba Čempionų lygos) pergalių įrašą, jau seniai buvo be norimo trofėjaus. Nepaisant to, ji tęsiasi ketvirtoje pozicijoje dėl 3 tarptautinių superkopų, 2 UEFA ir vienintelės Europos superkopos, kuri galėtų pakelti.

FC Barcelona - 14 pavadinimų

Paskutiniai FC Barselonos metai buvo esminiai ir paskatino šį klubą į penktąją vietą, ypač dėl 3 Čempionų lygos, pasiektos nuo 2006 iki 2011 metų. Iki Guardiola atvykimo į stendą, kuris buvo geriausias istorijoje klubas, Barça laimėjo tik vieną Čempionų lygą, o dabar jau yra kelias įveikti daugybę įrašų.